o-architekture

Projekt rieši turistické ubytovanie formou apartmánového bývania .  Apartmány sú vybavené z hľadiska kategorizácie ubytovacích zariadení na úrovni troch hviezd. jedná sa o rodinný penzión. Chata sa nachádza pri potoku. Z toho jej názov “Chata pri potoku” Ponúka cenovo dostupnú rekreáciu v krásnom prírodnom prostredí.

o-architekture

Každý apartmán obsahuje  samostanú spálňu, samostatnú kúpeľňu a spojený spoločenský priestor, obyvačko-kuchynku so sedačkou  s TV s možnosťou ďalšieho prísteľku.  Na prízemí sa nachádza Letná terasa a lyžiareň. Chata sa náchádza v blízkosti rázovitej obce Zuberec-Habovka ktoré sú blízko lyžarskych stredísk Zuberec Spálená Zverovka.

o-architekture

Na prízemí sa nachádza väčší apartmán s krbom, určený na spoločné stretávanie všetkých obyvateľov chaty .  Chata sa stala obľúbeným miestom na trávenie rodinných letných a zimných dovoleniek lyžovačiek a silvestrov. Celkové architektonické a stavebné riešenie vychádza designovo aj konštrukčne s klasických ako aj súčasných tvaroslovných a materiálových prvkov.